Witajcie.

W listopadzie 2012 założyłem tego bloga w celu rozwijania swojego hobby – opowiadania głupot.

Przez 5 lat pisałem, z różną częstotliwością, opowiadania dla Was, a jakoś w 2016 wprowadziłem także kilka recenzji i poradników. Raz nawet wstawiłem swoje obrazki namalowane z nudów.

Przez ostatnie kilka miesięcy na blogu znacznie spadła moja aktywność. Bierze się to z kilku powodów: studia, znajomi, rodzina, a także inne hobby. Gram w gry wideo i w karty, oglądam dużo filmików na YouTube. Te aktywności zajmują większość mojego wolnego czasu.

Kiedy już piszę jakieś opowiadania, to niestety nie na tego bloga. Od półtora roku piszę opowiadania po angielsku na zagranicznej stronie. Niestety nie mogę się nimi z wami podzielić z prostego powodu: ich poziom jest tak wulgarny, że wstawienie ich tutaj równałoby się z ograniczeniem wiekowym dla czytelników.

NO I JESZCZE jest taki problem że mamke mi wchodzi czasem na bloga i czyta co pisze jej synuś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale to nie jest aż taki problem. Po prostu nie chce mi się jednocześnie pisać na dwóch portalach, i to jeszcze w dwóch językach. Na zagranicznym portalu mam dużą oglądalność i sporą liczbę komentarzy. Właśnie dlatego, mimo ogromnego sentymentu do Durnot i pracy, jaką włożyłem w jego treść i wygląd, muszę zrezygnować z dalszego pisania na Durnotach.

Naprawdę nie mam pomysłów na pisanie po polsku. Nie chodzi mi tu o język, tylko o treść (akapity wyżej). Obawiam się, że to koniec.

W dalszym ciągu będę wchodził na bloga, by odpowiadać na komentarze osób, które dopiero go odkryły.

Chcę pozdrowić wszystkich stałych czytelników bloga, także tych co nigdy się nie ujawnili. Z głowy: AnnaP, błeee, weska/kasta, Rafał (chociaż ten to od dwóch lat chyba się nie odzywał :o ) … kto tam jeszcze był, a no tak, boja i jjjjjj. Jeszcze kiedyś były jakieś inne osoby, ale te tylko zapadły mi w pamięci.

Dzięki za wszystko!! :)