Na początek powiem tylko, że lubię wsmarowywać sobie nutellę ze smalcem w dupę.

( ͡ ° ͜ʖ ͡ °)

A tak na serio, to mam tu świetną recenzję pewnego niezbyt świetnego akcesorium, które kupiłem wraz z kupnem tabletu.

etui tracer

Białe etui Micro z klawiaturą od Tracer kosztowało ok. 20 zł. I chociaż da się na tym pisać gdzieś poza domem czy w łóżku i wstawić coś na bloga wprost z tabletu, to jednak ten sprzęt jest GÓWNEM ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Spójrzcie na układ przycisków na zdjęciu. Wygląda spoko? Cóż, u mnie jest nawalone jeszcze z 10 dodatkowych, bezsensownych przycisków. By kliknąć lewy Ctrl, trzeba cyrklować małym palcem po klawiaturze niczym murzyn na polu minowym.

Są DWA TAKIE SAME przyciski z pionową kreską i lewym ukośnikiem. Jeden tam gdzie trzeba obok Backspace, drug bez sensui obok ‘Z’ !

Trzeba też wspomnieć, że klawisze są takie liche, że najcichszy pierd potrafi zaburzyć ich konstrukcję, a co dopiero mocniejsze przyciśnięcie. Także jeśli macie ciężkie dłonie, lepiej kupcie coś mocniejszego (np. limitowaną klawiaturę z suszonego gówna, poszukajcie na nigeryjskich portalach sprzedażowych).

W tym momencie dostałem apopleksji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale co tam, kontynuujmy wymienianie wad.

Klawiatura ma czasem problemy z pisaniem polskich znaków, a niektóre aplikacje z nią nie działają (np. w Messengerze da się pisać, ale Enter nie wysyła wiadomości tylko robi linijkę w dół, przez co trzeba kliknąć palcem na ekranie.)

No ale dość o klawiaturze. Pomówmy o samym etui. Przyszło brudne ( ͡° ͜ʖ ͡°) kupiłem białe by pasowało do tabletu, ale opakowanie miało bezsensowny otwór z przodu, by dało się pomacać etui przed zakupem. Na szczęście nie było obsrane, bo słyszałem że niektórzy dostawali swoje etui pokryte gównem.

Inna kwestia że miał być dołączony rysik, ale mojego jakoś zabrakło ( ͡° ͜ʖ ͡°) pewnie w magazynie dołączają co drugiej osobie ( ͡° ͜ʖ ͡°) by ciąć koszty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To może przejdziemy do zalet, co?

Otóż oprócz tego, że działa, nie ma żadnych ( ͡° ͜ʖ ͡°) No, może niska cena w wysokości 20-paru polskich złotych jest dla kogoś zaletą.

Nie ma regulacji kąta pod jakim stawiamy etui, a kabelek do podłączenia do tabletu majta się i w zależności od umiejscowienia wejścia micro USB w waszym tablecie, możecie nawet nie móc go podłączyć sensownie.

OCENA:

Wygląd: 4/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trwałość: 3/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak na razie się nie rozwalił, ale czasami boję się wsadzić tego etui gdzieś do plecaka, by się nie zgniotło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Funkcjonalność: 7/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tabletów 7 cali nie ma dużego wyboru, trzeba brać co jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Komfort użytkowania: Takie 2/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pisanie na tym to katorga (nawet większa niż stawianie tęgiego kloca w umywalce po ostrym kebsie)

Cena: 8/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°) biedne etui dla biedaków ( ͡ ° ͜ʖ ͡ °)
OGÓŁEM: 5/10. Nie polecam ( ͡ ° ͜ʖ ͡ °) Jak macie ograniczony budżet (bo na przykład wszystko co zarabiacie wydajecie na bagienne ziele), jest to spoko sprzęt, ale jeśli macie możliwości finansowe, lepiej kupić coś lepszego.

( ͡ ° ͜ʖ ͡ °) mam downa ( ͡ ° ͜ʖ ͡ °)