Chciałem tylko zwrócić uwagę na fakt, iż w Afryce jest dużo murzynów. To wszystko, zapraszam do czytania.

PS: Zmieniam myślniki na cudzysłowia. Łatwiej mi będzie tłumaczyć, poza tym już się zdążyłem do nich przyzwyczaić poza moją karierą bloggera (shittera).

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dawid leżał sobie i grał w jakieś GÓWNO na komórce.

„No co tu się dzieje w tej durnej grze??!” Wściekał się, „Muszę kupić premium, by przejść na następny poziom! Co za GÓWNO!”

Następnie cisnął telefonem o ścianę, a ten się odbił i przywalił mu w głupi ryj (miał ściany z gumy, by się nie zabić przypadkiem jak się przewróci).

„Co za żal, że nie ma żadnych dobrych gier RPG na telefony z systemem Android.” Pomyślał, „Już ja bym lepszą grę stworzył niż ten szit co teraz grałem…”

Wtedy wpadł na ŚWIETNY pomysł. Stworzy super grę RPG, pełną przygód, pięknych lokacji, ciekawych postaci i całkowicie darmową!

Wszedł na Kickstartera, stronę do fundowania projektów. Założył temat pod tytułem „Super gra RPG”.

No cześć!

Chce rozpocząć pracę nad grą RPG na telefony z Androidem. iOS jest gównem, więc użytkownicy iPhonów mogą mnie pocałować w DUPE.

Moja gra będzie się nazywać NIESAMOWITA PRZYGODA. Otóż w NIESAMOWITEJ PRZYGODZIE będzie co następuje:

- ogromny, otwarty świat Polandia, nawiązujący do klasyków fantasy

- jakieś 6000 postaci niezależnych, każda ze swoją historią i unikalnym charakterem

- tysiąc questów, zajmujących ok. 1000 godzin gry (a to tylko główna linia fabularna!)

- dziesięć tysięcy questów pobocznych (każdy świeży, niepowtarzalny, bez questów typu przynieś-podaj-pozabijaj)

- aż 20 (słownie: dwadzieścia) klas postaci

- po 300 unikalnych umiejętności na każdą z klas, oraz po 600 pasywnych zdolności

- aż 40 (czterdziestu) głównych bossów, w tym Pan Ćeńa i Wihró Dałnus Maximus (wielki czarnoksiężnik z krainy Śląskie Pola, który zabił ci rodzinę i psa w twojej rodzinnej wiosce), oraz 100 bossów pobocznych. Każdy boss ma swój unikalny schemat walki, na który trzeba opracować specjalną strategię

- 200 (dwieście!!!!) rodzajów broni dystansowej i 400 (CZTERYSTA) rodzajów broni białej. Każdy rodzaj broni ma po kilkadziesiąt egzemplarzy różnych broni, każda z unikalnym wyglądem i specyfikacją

- 80 (OSIEMDZIESIĄT, ROZUMISZ??!?!?) możliwych kompanów broni, którzy będą za tobą podążać przez świat Polandii w drużynie pięcioosobowej. Z każdą z nich możesz podjąć INTERAKCJE ROMANSOWE, NO NIE WYTRZYMIĘ JAKA DOBRA TA GRA BĘDZIE!!!! (płeć głównego bohatera, jak i kompana, nie będzie grała roli, i nie będziesz się musiał ograniczać do jednego naraz, czyli tak zwana poligamia, ale co tam, przecież to tylko gra)

- możliwość wybudowania własnego domu w aż trzydziestu różnych lokacjach (w dżungli, w lesie pełnym grzybów, w jaskini, na szczycie śnieżnej góry, w dupie skalnego giganta itp.), z użyciem tysięcy opcji, mebli itp.

- możliwość założenia rodziny (ale nie martwcie się! Nie musicie się ograniczać do jednego małżonka, wtedy przecież nie odkrylibyście całej gry! Możecie poślubić WSZYSTKICH osiemdziesięciu kompanów naraz! A co tam, dorzucę jeszcze dziesięciu kompanów, to masz 90 małżonków, super!)

- Wiele kast społecznych zamieszkujących świat Polandii (w tym umięśnieni Sebiksi, maniacy wiedzy tajemnej – KODziarze, obrońcy uciśnionych – Policjantusowie, i wiele innych).

- reakcje postaci w grze na twoją płeć, aparycję i kolor skóry (każda postać z tych sześciu tysięcy będzie miała wgrane sto tysięcy możliwych kwestii, oceniających twój wygląd. Tak więc Sebiksi będą zwracać uwagę czy jesteś murzyniksem/Arabiksem, a Pedałusowie będą mieli alternatywne dialogi, jeśli grasz postacią męską i nosisz obcisłe gacie)

- a także, w późniejszej fazie gry, możliwość odwiedzenia innych wymiarów i planet! Co w sumie składa się na ponad trzydzieści takich światów jak Polandia, każdy inny, z innymi postaciami, kulturą, religią, orientacją seksualną, bossami, questami, towarzyszami, klasami, brońkami i w ogóle!!

A najlepsze, że gra będzie ZUPEŁNIE ZA DARMO!

Jednakże bez wsparcia finansowego nie mogę jej stworzyć!

Wesprzyj projekt już teraz! Jeśli wpłacisz co najmniej 5 dolarów, dostaniesz kopię NIESAMOWITEJ PRZYGODY jeszcze przed premierą, a także czapkę z logo gry, kasetę VHS z nagraniem zza kulis tworzenia gry i wywiadem z jej twórcą (mną), zestaw żelków-penisów w różnych smakach, a także komplet poszewek na pościel z wielkim nadrukiem mojego odbytu.

Cel – 20 milionów dolarów

 

Dawid kliknął Załóż Temat i odprężył się w fotelu. W końcu jest takim dobrym projektantem gier! Powinien był już dawno wystartować na Kickstarterze, taki z niego KOKS!

Wtedy jednak się skapnął, że przecież on NIC nie umie programować, rysować, komponować, nawet w pisaniu opowiadań na polskim w szkole był beznadziejny.

„JEZUS MARIA!!!” wykrzyknął i już chciał skasować kampanię, gdy zobaczył, że uzbierał już 20 miliardów dolarów, co składało się na 100 000% ustalonego celu pieniężnego.

Każdy na świecie wpłacił co najmniej dolca, by Dawid stworzył tą grę.

„Hmm, no to chyba już wiem, co powinienem teraz zrobić.” Powiedział do siebie.

Poszedł na strych, wziął sznur, i nie nie nie, nie powiesił się, co wy. Przywiązał jeden koniec do rakiety, którą miał na podwórku, a drugi do swojej dupy. Wcisnął przycisk i go wywaliło do innego wymiaru, tak szybko poleciał, O!

No i co, koniec. Nic z tego nie wyszło, wszyscy się wkurzyli bo pieniądze zmarnowane, Kickstarter nie chciał nic zwrócić bo zgarnęli dla siebie i uciekli do Kokodżambo, gdzie nikt ich nie ścigał, bo tam syf. A Dawid w tym czasie siedział sobie w wymiarze pełnym ŻÓŁWI NINJA. Nie, to nie był wymiar żółwi ninja znany z komiksów, tylko dosłownie wymiar, w którym każdy był żółwiem ninja. KAŻDY. Kek.

KONIEC

Pozdrawiam wszystkich tych, którzy pili kiedyś smoothie ze zblendowanego żwiru (z dodatkiem moczu kangura).