BARTOSZEK KUPUJE WSPANIAŁĄ KONSOLĘ PRZENOŚNĄ OD NINTENDO

Jak nie wiecie co to Nintendo to wstyd ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bartoszek od kilku tygodni przeglądał strony poświęcone Nintendo, filmy na YT z ciekawostkami o grach i konsolach tej marki, a nawet przeglądał liczne aukcje, szukając taniego, ale nowego 3DS-a. Właśnie znalazł interesującą ofertę na 3DS, kiedy do jego pokoju weszła mama.

- Co tam robisz, Bartoszku? – spytała go. – Znowu przeglądasz te śmieszne konsole?

- Mama one nie są śmieszne one są super rozumiesz Nintendo to pierwsza firma która robiła gry i wydali tysiące gier i konsol a ty się nie znasz! – odpowiedział Bartoszek.

Wtedy wpadł na pewien supcio pomysł i rzekł:

- Mama, a weź no spoziernij na tą aukcję: Jest Nintendo 3DS nowiuśkie wraz z grą Mario Kart za jedyne 399 zł! Weź mi kup!

Mama rzuciła okiem, a następnie zjechała na dół listy aukcji. Zobaczyła wtedy bardziej interesującą dla niej ofertę.

- A co powiesz na to, synciu? – spytała i pokazała palcem na monitor. – Nintendo 2DS, używane, za niecałe 200 zł. To chyba rozsądniejsza cena, nie uważasz?

- MAMA! Ale przecież 2DS to budżetowa wersja 3DS, i jeszcze używana, JezuSSSS!! A poza tym nie ma w zestawie gier, żal?!!?!?

- Mogę ci kupić tego 2DS-a albo nic. Wybieraj.

W tym momencie mózg Bartoszka przetworzył kilkadziesiąt skomplikowanych operacji matematycznych, uwzględniając wszelkie stosunki cena/jakość, oraz wszystkie za i przeciw by brać 2DS.

- Ok, to kup mi to. – powiedział, po czym zamówili konsolę.

Po tygodniu przyszedł kurier z upragnionym sprzętem. Po rozpakowaniu okazało się, że obudowa została wykonana ze 100% rakotwórczego chińskiego plastiku, bateria zżera prąd w 2 minuty, a konsola nawet nie ma slotu na kartridże.

Wtedy Bartoszek nabrał powietrza w płuca, a potem wyrzucił z siebie to powietrze tyłkiem.

KONIEC

Tak trochę mało związane z ogólną tematyką bloga, ale tak to jest jak się na szybcika pisze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W ogóle jak chcecie, to mogę otworzyć specjalną skrzynkę pocztową, na której moi wierni fani (czyli Wy, kek) wysyłaliby mi w prezencie drobiazgi, łakocie, konsole, telewizory ( ͡° ͜ʖ ͡°) No nie mówcie, że nie byłoby fajnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)